De Bijlmerweide
Speel in de speeltuin, aai de dieren en koop een vers eitje in kinderboerderij De Bijlmerweide! (gratis)
Kinderboerderij de Bijlmerweide heeft de beschikking over een groot terrein waardoor het mogelijk is om ook de grote landbouwhuisdieren te huisvesten.
Er zijn koeien, ezels, varkens, geiten en schapen, maar ook konijnen, cavia’s en andere knaagdieren.
En wat dacht je van de watervogels als zwanen, ganzen en eenden, en verder pauwen, fazanten, parelhoenders, kippen, duiven, fretten, volièrevogels en zelfs bijen.
De kinderboerderij houdt ook een aantal oud Hollandse rassen van diverse landbouwhuisdieren. Zoals de Lakenvelder koe en de Witrik koe, Toggenburger geit en de Nederlandse Landgeit.
Behalve de dieren is één van de trekpleisters de uitgebreide speeltuin. Ook is er een kantine, die tijdens de openingsuren geopend is. Hier zijn o.a. verse scharreleieren, eigen honing, koffie, thee, frisdranken, wat lekkers en vele soorten ijs verkrijgbaar.
Het hele jaar door worden er activiteiten op de kinderboerderij georganiseerd, zoals b.v. het Paasfeest (altijd op 1e Paasdag!), schaapscheren, dierendag en Halloween.
Kijk op de site voor de eerstkomende activiteit en voor foto’s van de dieren. Of kom een keer langs om de dieren in het echt te bekijken!
Kinderboerderij Bijlmerweide
Provincialeweg 46-A
1103 SB Amsterdam
Openingstijden
Algemene openingstijden: di t/m zo 11:00-16:00 uur. Maandags gesloten.Prijs
Gratis.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Word gratis lid van de OBA!
Is jouw kind tussen de 0 en de 19 jaar oud? Sluit dan een gratis lidmaatschap af bij de OBA!
Pasen bij Pampus
Tijdens Pasen is er van alles te beleven op Pampus!
2turvenhoog festival
Hét theaterfestival voor de allerkleinsten van 27 maart t/m 7 april in Amsterdam, Almere en Haarlem.Blogs & inspiratie
Alle blogs
1 april: 10 tips om je kind in de mailing te nemen!
YAY! 1 april!! Wij nemen deze dag graag onze kids in de mailing....klinkt niet aardig maar deze grappen kunnen ze vast waarderen! Of zullen zij jou te slim af zijn?
Toffe meivakantie en zomerkampen in en om Amsterdam
Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.
Paasuitjes en lente tips
Paaseieren zoeken of versieren of er gewoon lekker op uit? Wij hebben wat te gekke plekken gevonden waar je dat kan doen. En natuurlijk is er nog veel meer te doen dit Paasweekend. Wat dacht je van stoere auto's bewonderen of een leuke voorstelling?