Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Korfbal bij Vlug en Vaardig

Korfbalvereniging Vlug en Vaardig is er voor jong en oud, sportief en recreatief!

De Korfbalvereniging Vlug en Vaardig heeft haar eigen clubhuis op sportpark Melkweg in Tuindorp Oostzaan. Wat de sport zo uniek maakt is dat de teams bestaan uit 4 jongens en 4 meisjes. 

De vaste trainingsavond is woensdag, en alle teams van Vlug en Vaardig doen mee aan de zaterdagcompetitie. Het seizoen bestaat uit zowel een binnen als buitencompetitie. Er wordt dus zowel binnen als buiten gespeeld.

Lijkt het je gezellig om mee te doen? Klik dan snel op de de paarse button om naar de site te gaan van Korfbalvereniging Vlug en Vaardig!

Korfbalvereniging Vlug en Vaardig

Thomas Prinslaan 129

1035 SK Amsterdam

Openingstijden Alle trainingstijden vind je terug op de website van Vlug en Vaardig.
Prijs Zie de website.
Mail direct

Mail direct naar Korfbalvereniging Vlug en Vaardig

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Meer inspiratie

Schaatslessen Jaap Eden half seizoen

Wil jij leren schaatsen? Kom dan trainen bij de Jaap Eden IJsbaan!

JUMP freerun (6+)

Ren, spring en zwaai! Bij de freerunlessen van JUMP freerun leer jij te gekke tricks!

Ontdek de Shorts!

Leer in 6 weken een nieuwe muzikale skill bij Muziekschool Amsterdam!

Bricks and Robots

Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sleeën zonder slee: 8+1 tips voor alternatieven

Ligt er sneeuw maar je hebt geen slee bij de hand? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen gewoon zonder slee van die heuvel.

5x schaatsen in Amsterdam

Lekker zwieren over het ijs? Met deze schaatsbanen in Amsterdam en Amstelveen kom je helemaal in winterse sferen! Haal je eigen ijzers weer uit de kast of huur ze op locatie. Extra leuk met warme choco toe!

Waarom we trots mogen zijn op Amsterdam!

We bezochten Amsterdam in Motion en waren onder de indruk van onze eigen stad

12 Tips voor Kinderfeestjes, naschoolse activiteiten en januari uitjes!

Is je koter binnenkort jarig of net jarig geweest? En moet er een feestje georganiseerd worden? We hebben weer fijne tips verzameld. Ook voor leuke na-schoolse activiteiten, en uitjes in januari. Zeker even doorheen struinen. Veel inspiratie gewenst!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief