OBA
Dé plek om boeken te lenen en lekker samen te lezen. Maar wist je dat je hier nog meer kunt doen?
In de OBA zijn er héél veel leuke dingen te doen voor kinderen: voorleesuurtjes (ook in meerdere talen), theatervoorstellingen, film en verschillende workshops. Voor de schoolgaande kinderen is er huiswerkbegeleiding en in de Maakplaats leren ze bijvoorbeeld programmeren, werken met een 3D printer of het maken van kunst.
Handig: het OBA-lidmaatschap is gratis voor iedereen tot en met 26 jaar. Met het jeugdlidmaatschap kun je gratis én boetevrij boeken, strips en games lenen. OBA-leden kunnen ook nog eens gratis óf met 50% korting naar activiteiten, zoals theater- en filmvoorstellingen. En voor de allerkleinste nieuwe leden ligt er een BoekStart-koffertje klaar, om samen te beginnen met voorlezen.
Met 31 vestigingen in Amsterdam en omgeving, is er altijd een OBA in de buurt. Bekijk alle jeugdprogrammering in de OBA via de roze button.
OBA Amsterdam
Oosterdokskade 143
1011 DH Amsterdam
Openingstijden
Geopend vanaf 10.00Tijdens alle feestdagen gesloten, uitgezonderd 2e Paasdag, Hemelvaartsdag, 2e Pinksterdag en 2e Kerstdag.
Prijs
Gratis toegangToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!