Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Oost, Pizza&Pasta

Lekker italiaans eten in Amsterdam Oost met de kids; binnen én buiten!

Uitgebreid tafelen zoals de Italianen dat doen of snel even een pizaa’tje eten met de kids? Beide kan bij buurtrestaurant Oost, Pizza, Pasta!
Met mooi weer kan je buiten op het terras zitten maar ook binnen is het gezellig eten.
Voor kinderen hebben ze kinderpizza’s en pasta’s, alles volgens het oude Romaanse recept. Dit kleine plekje is nog niet te druk en dat maakt het een heerlijk restaurantje voor een avondje uit eten met elkaar!

Geen zin om te koken maar wél in Italiaans thuis? Je kan ook afhalen!

Klik op de roze button voor meer informatie en de menukaart!
Tip: altijd op de hoogte zijn van de leukste uitjes? Meld je aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof!

Restaurant Oost, Pizza, Pasta

Andreas Bonnstraat 44-46

1091 BA Amsterdam

Openingstijden De keuken is open van maandag t/m zondag, van 17:30 tot 22:00.
 
 
 
Mail direct

Mail direct naar Restaurant Oost, Pizza, Pasta

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar het Van Gogh Museum met kids

Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.

Kleurrijk in taal en beeld: Alice in Wonderland is knettertje (te) gek, precies zoals het hoort en geweldig voor de hele familie

Een meisje dat in een konijnenhol valt. Een pratend ei. Een kat waarvan alleen de ogen en mond verschijnen. En een koningin die om de haverklap roept: ‘Kop eraf!’

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Onze favoriete uitjes voor (eind) oktober en november

Mooie bladeren, pompoenen, regen, wind en heel veel hartverwarmende theatervoorstellingen: het is herfst! Tijd om een echt familie uitje te plannen. We hebben een leuke serie verzameld voor je.

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!