Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Jeugd Judo

Discipline, respect en veelzijdige lichamelijke ontwikkeling staan centraal bij judo.

Judo is stoeien met regels en dat is ideaal voor opgroeiende kinderen: je leert grenzen kennen en respecteren, maar ook samenwerken.
 
Vanaf 6 jaar kunnen meisjes en jongens judo volgen bij Sportcentrum Pleizier. Voor de kleinsten is er een tuimeljudo variant waar je al vanaf 4 jaar aan deel kunt nemen. 
 
Sportcentrum Pleizier is aangesloten bij Topjudo Amsterdam Zuidoost. Deze organisatie zet zich in voor judo op niveau en biedt kansen voor enthousiaste judoka’s om aan speciale wedstrijdtrainingen en toernooien deel te nemen.
Klik op de roze button voor meer informatie over de tijden en groepen om te kijken welke judogroep het beste bij jou past. 

Sport-, fitness- en squashcentrum Pleizier

Wisseloordplein 4

1106 MH Amsterdam

Prijs vanaf € 48,00 per kwartaal
Mail direct

Mail direct naar Sport-, fitness- en squashcentrum Pleizier

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Schaatslessen Jaap Eden

Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!

Telekids Musicalschool

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool bij jou in de buurt!

Begin met gitaar!

Leer gitaar spelen bij Muziekschool Amsterdam en raak de juiste snaar met jouw talent!

Blaasinstrument lessen

Leer spelen op een blaasinstrument bij Muziekschool Amsterdam en blaas jouw talent de wereld in!

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam

Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

Cinekid Festival 2025

Herfstvakantie betekent Cinekid Festival! Op 12 oktober werd de 39e editie groots geopend in Pathé Noord Amsterdam. De wereldpremière van Koning van de Zwervers gaf het startschot voor twee weken vol films en series, masterclasses, games en workshops op meer dan 40 locaties in Nederland. En wij waren erbij!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief