Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Minicursus ponyrijden

Vanaf 6 jaar kun je bij Stichting Waveren een minicursus ponyrijden volgen van 4 dagen.

Een minicursus is een serie van 4 lessen die op zondagmiddag gegeven worden. De lessen duren twee uur want tijdens de les ga je niet alleen rijden, je leert ook hoe je een paard moet poetsen en zadelen.
 
De minicursus is voor kinderen vanaf 6 jaar, maar ook als je 8, 9 of 10 bent kan de minicursus een leuke kennismaking met paardrijden zijn.
 
Klik op de roze button voor meer informatie en inschrijven.

Stichting Waveren

Provincialeweg 56

1103 SB Amsterdam

Openingstijden De cursus vindt om de week plaats op zondagen van 11.45 tot 13.45 of van 14.15 tot 15.15 uur

Kijk op de website voor eerstvolgende datum.
Mail direct

Mail direct naar Stichting Waveren

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Meer inspiratie

Lekker sporten bij Little Star Fitness

Fitness, circus, dansen, cheerleaden, sporten: Little Star Fitness biedt lekker actieve sportprogramma's.

The Little Gym

Bij The Little Gym komen kinderen tot bloei met de actieve programma's voor kids van 0 tot 12 jaar!

Zeilclub (8+)

Maak kennis met zeilen tijdens de zeilclub op de dinsdag of zondag bij Sport4kidz!

Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!

Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest

Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!

6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam

Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief