Ponykamp 6+
Vanaf 6 jaar kun je bij Stichting Waveren in de vakanties op ponykamp!
Tijdens alle schoolvakanties organiseert Stichting Waveren ponydagkampen. In zomervakantie kun je 5 dagen komen, de andere vakanties 4 dagen. De woensdag valt dan uit.
’s Morgens ga je rijden en ’s middags doe je een andere (pony)activiteit zoals spelletjes, speurtochten of knutselen. Ook is er een speurtocht te paard/pony en ga je knutselen met paardenhaar! Op de vrijdag is er als afsluiting om 16:00 uur een voorstelling voor vrienden en familie.
De manege grenst aan recreatiegebied Gaasperplas. De omgeving biedt dus goede mogelijkheden voor korte en lange buitenritten!
Klik op de roze button voor meer informatie en inschrijven.
Tip: kijk in de uitagenda voor leuke uitjes in de buurt!
Stichting Waveren
Provincialeweg 56
1103 SB Amsterdam
Openingstijden
Het kamp is van 09.00 tot 17.00 uur, je mag vanaf 08.45 uur gebracht worden.Het kamp vindt plaats in alle schoolvakanties. Klik op de roze button voor de data.
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.