Zwemvereniging Berlage
Zwemvereniging Berlage geeft in Amsterdam Noord zwemles aan kinderen vanaf 4 jaar volgens het Zwem-ABC.
Bij Zwemvereniging Berlage doorloop je verschillende badjes waarin je geleidelijk de verschillende zwemvaardigheden leert en eventuele angsten leert overwinnen. Als je het C-diploma hebt behaald zal je in staat zijn om ook in noodgevallen zich in het water te kunnen redden.
De zwemvereniging stimuleert het behalen van het volledige Zwem-ABC door middel van automatisch doorplaatsen. Je geeft zich op voor het hele Zwem-ABC, en niet voor één diploma.
Je ouders kunnen je voortgang volgen en daar vragen over stellen tijdens de kijklessen. Een kijkles vindt om de 6 weken plaats.
Zwemvereniging Berlage is gerund door vrijwilligers. Klik op de roze button voor meer informatie en om je aan te melden.
Zwemvereniging Berlage
Sneeuwbalweg 5
1032 VS Amsterdam
Openingstijden
Op zondagmorgen van 09.00 tot 10.00 uurPrijs
€80,- per blok (13 lessen)
Mail direct
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN een superleuk Kidsproof uitje!