A Beautiful Mess
Tijdens de Sunday Brunch en Lunch staan de kids centraal bij A Beautiful Mess!
Bij A Beautiful Mess in Amsterdam serveren ze gerechten van over de hele wereld. Of je nu komt voor een drankje, ontbijt, brunch of diner, je proeft de smaken van het Midden-Oosten in veel van de gerechten.
De koks hebben een migratieachtergrond en hebben elk hun eigen verrassende smaken meegenomen. Er zijn veel vegetarische en veganistische opties, zoals hummus, muhammara, platbrood en falafel. Alle gerechten zijn volledig halal, dus er is voor iedereen iets lekkers te vinden!
Lazy Kids Sunday
Op zondag tussen 10.00 uur en 15.00 uur toveren ze de ruimte om tot kids paradijs. Er zijn dan onder andere een tafeltennistafel, voetbaltafel en kleurplaten in het thema van A Beautiful Mess. De kinderen kunnen koekjes bakken, terwijl de ouders kunnen genieten van het eten dat ze serveren bij A Beautiful Mess!
Klik voor meer info op de roze websitebutton!
TIP! Onze nieuwbrief staat vol met uitjes in het thema van het jaar.
A Beautiful Mess
Oosterdokskade 227
1011 DL Amsterdam
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Lekker er-op-uit in juni
Toffe activiteiten, kinderfeestjes voor de jarige jetjes en jobjes, leuke voorstellingen en fijne plekjes waar je kunt eten & spelen. We hebben weer een fijn lijstje samengesteld om er op uit te gaan in juni.