ACKV Oranje-Nassau
ACKV Oranje-Nassau is een korfbalvereniging voor iedereen vanaf 6 jaar oud!
De vereniging bestaat uit zo’n 160 leden. De jeugdafdeling van Oranje-Nassau groeit nog steeds. Spelers van 6 tot 18 jaar zijn verdeeld in verschillende leeftijdsgroepen, namelijk: welpen, pupillen, aspiranten en junioren.
Voor iedereen is er tijdens het seizoen elke woensdag een training die verzorgd wordt door de seniorenleden. Daarnaast worden regelmatig feestmiddagen en andere leuke activiteiten, zoals een talentenjacht, zwemmen, een vossenjacht georganiseerd.
Wil je een keer meedoen met een korfbaltraining, maar wil je nog niet meteen lid worden? Dat kan! Je mag 3x gratis meetrainen.
Kijk op de site voor meer informatie en om je in te schrijven!
ACKV Oranje-Nassau
Aanloop 1
1183 SZ Amstelveen
Openingstijden
Aspiranten trainen op maandag: 18.45 - 19.45 uur en woensdag: 18.45 - 19.45 uur. De pupillen trainen op woensdag van 17:15 - 18:15 uur en de welpen van 17.15 - 18.15 uur.Prijs
Zie de siteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
9x binnenspeeltuinen in en om Amsterdam
Is het druilerig weer buiten en vliegen je kinderen tegen de muren op? Dan is een binnenspeeltuin een ideale mogelijkheid om even die energie kwijt te raken. Gelukkig kent Amsterdam verschillende binnenspeelparadijzen. Wij hebben ze op een rijtje gezet! Wat is jouw favoriet?
12 Tips voor Kinderfeestjes, naschoolse activiteiten en januari uitjes!
Is je koter binnenkort jarig of net jarig geweest? En moet er een feestje georganiseerd worden? We hebben weer fijne tips verzameld. Ook voor leuke na-schoolse activiteiten, en uitjes in januari. Zeker even doorheen struinen. Veel inspiratie gewenst!