Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

A’DAM VR Game Park &Lookout

Speel de tofste VR Games met je vriendjes en vriendinnetjes in het A'DAM VR Game & Race Park!

Ben je nog op zoek naar een origineel, avontuurlijk en best wel spannend kinderpartijtje? Vier je verjaardag dan bij A’DAM VR Game & Race Park in de kelder van de A’DAM Toren.
Dit is met 1.200 m2 nu de grootste VR Game locatie in Europa!

Er is een speciaal pakket samengesteld met de populairste VR games voor kids vanaf 8 jaar en inclusief een drankje en lekkere snack.

Het feest start in A’DAM VR Game Park met de 3 populaire VR games: Triotech Storm, Racing (Project Cars II) & Play VR. Als klap op de vuurpijl speelt iedereen (samen) het free-roaming spel Ghost Patrol: een avontuurlijk griezelspel speciaal voor kinderen. In dit spel stap je met je vrienden in een doolhof en jaag je samen op spoken, op zoek naar de Ghost King. Dit spel duurt ongeveer 20 minuten en is een free-roaming spel: dankzij full-body tracking worden je fysieke bewegingen gedetecteerd in de virtuele wereld. Je kunt dan vrij rondlopen in de ruimte en je medespelers zien en horen, cool!

TIP! Je kunt een feestje combineren met een pitstop bij het observatiedek A’DAM LOOKOUT. Hier geniet je van een te gek uitzicht over Amsterdam!

Wil je ook een feestelijk taart-moment? Dat is geen enkel probleem. Je kunt gewoon je eigen taart, bordjes en bestek meenemen.

VR Kids Party Pack
€29,50 per persoon / 75 minuten tijdsduur

Durf jij het aan? Klik op de roze button voor meer informatie!

Tip: dit is ook een leuk uitje voor de hele familie!

ADAM VR Game Park & ADAM Lookout

Overhoeksplein 15

1031 KS Amsterdam

Openingstijden zie website
Prijs €29,50 per persoon
Mail direct

Mail direct naar ADAM VR Game Park & ADAM Lookout

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!

In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.

Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

Toffe meivakantie en zomerkampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.

Paasuitjes en lente tips

Paaseieren zoeken of versieren of er gewoon lekker op uit? Wij hebben wat te gekke plekken gevonden waar je dat kan doen. En natuurlijk is er nog veel meer te doen dit Paasweekend. Wat dacht je van stoere auto's bewonderen of een leuke voorstelling?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief