Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

AHC Quick

Ben jij tussen de 5 en 15 jaar oud? Dan zit je helemaal goed bij Honkbal- en softbalvereniging Quick! 5+

Honkballen is natuurlijk een hartstikke gave sport. Als je snel kunt rennen, goed kunt gooien, vangen of misschien wel heel hard een home run kunt slaan… bij honkbal is iedereen wel goed in iets!

Quick heeft een pupillenteam voor jongens én meisjes van 9 tot en met 12 jaar. Dit team traint iedere week op dinsdagavond en speelt wedstrijden op zaterdagochtend.

Beeball is het nieuwe super leuke honkbal spel dat gespeeld wordt met jongens en meisjes van 5 tot en met 8 jaar. Het is een stoer, flitsend en leuk spel. Een homerun slaan, over de honken rennen, een punt scoren of een mooie vangbal maken? Beeballers trainen ook op de dinsdagavond!

Kijk op de site voor meer informatie over de club, Beeball en honkbal!

AHC Quick

Sloterweg 1043J

1066 CC Amsterdam

Openingstijden Het wedstrijdseizoen loopt van april tot oktober met een zomerstop tijdens de zomervakantie.
Prijs Beeball €70,00 per jaar, pupillen €80,00.
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin

HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief