Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Alice in Wonderland (6+)

Een fantasievolle familiemusical die jong en oud meteen betovert bij DeLaMar!

In deze magische familiemusical, gebaseerd op de roman van Lewis Carroll, volg je de avonturen van het jonge meisje Alice. Nadat ze een wit konijn achterna rent, valt ze in een konijnenhol en belandt ze in Wonderland: een bizarre wereld vol vreemde wezens. Zo ontmoeten we de Cheshire Cat, de Gekke Hoedenmaker en de Hartenkoningin.

Alice in Wonderland verkent thema’s als fantasie, groei en zelfontdekking, terwijl het op ingenieuze wijze speelt met taal en logica. Dat alles omlijst door prachtig poppenspel, inventieve decors en nieuwe muziek!

Klik op de roze button voor meer informatie!

Tip: neem een kijkje in onze uitagenda voor meer leuke uitjes met het hele gezin!

 

Data:

  • zondag 3 mei 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

DeLaMar

Marnixstraat 402

1017 PL Amsterdam

Openingstijden Zie de website.
Prijs Zie de website.
Mail direct

Mail direct naar DeLaMar

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Word gratis lid van de OBA!

Is jouw kind tussen de 0 en de 19 jaar oud? Sluit dan een gratis lidmaatschap af bij de OBA!

Hou Vast (7+)

Nu in het Meervaart: meeslepend muziektheater vol humor en acrobatiek!

Telekids Musicalschool

Musicallessen voor kinderen vanaf ongeveer 4 jaar, met een proefles in februari.

Kids weekend bij VUE

Speciaal voor jonge filmliefhebbers: Kids weekend bij VUE met de familiefilm JUMPERS!

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!

In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN een superleuk Kidsproof uitje!

Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief