Allard Pierson
Kom naar het Allard Pierson, waar je een tijdreis door 10.000 jaar cultuurgeschiedenis kan maken!
In het Allard Pierson worden de collecties van de Universiteit van Amsterdam gedeeld met het publiek en de wetenschap. In de vaste museumpresentatie ‘Van Nijl tot Amstel’ maak je een tijdreis door tienduizend jaar cultuurgeschiedenis… De reis begint in het oude Egypte en eindigt in het moderne Amsterdam.
Daarnaast zijn er twee grote tentoonstellingen per jaar te zien. In Allard Pierson Live, een gratis toegankelijke zone, kun je zelf aan de slag met de collectie, of restauraties bekijken. In de vakanties is hier van alles extra te doen, te ontdekken en te beleven op het gebied van onderzoek en collecties, voor jong én oud!
Klik op de roze button om naar de website van het museum te gaan.
PS: bekijk een compleet overzicht van kinderactiviteiten in Amsterdam in onze Uitagenda.
Allard Pierson
Oude Turfmarkt 127
1012 GC Amsterdam
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag van 10.00 tot 17.00 uurMaandag gesloten
Prijs
Zie website voor de actuele prijzenToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
Een zondagochtend bij The Bookshop Kids in Amsterdam
Soms ontdek je zo’n uitje en denk je meteen: waarom wist ik dit niet eerder? The Bookshop Kids in de Stadsschouwburg Amsterdam is precies zo’n plek. Een beetje theater. Een fijn boek. En een relaxte sfeer. Jullie kind verdwijnt in een verhaal en jij geniet van een lekkere kop koffie. Klinkt als een prima zondagochtend toch?