
Speeltuin Amstelpark
In de speeltuin van het Amstelpark zijn genoeg attracties en toestellen om iedereen te vermaken!
In het Amstelpark kun je je de hele dag vermaken met je kinderen. Begin bijvoorbeeld bij de speeltuin. Daar zijn (gratis) glijbanen, klimrekken en nog veel meer leuke toestellen.
Daarnaast zijn er ook betaalde attracties zoals botsbootjes, minicars, minigravers, kindertrein, draaimolen en kiddy-rides. De betaalde attracties werken met speeltuinmunten. Deze kosten €1 per munt.
In het Amstelpark kan je je meegebrachte boterhammen opeten, maar ook is er een snackbar aanwezig. Hier kan je smullen van snacks, broodjes, ijsjes, frisdranken maar ook poffertjes!
De speeltuin is ook een heerlijke plek om je verjaardagsfeestje te vieren!
Pal aan de speeltuin ligt de kinderboerderij waar je kinderen lekker met dieren kunnen knuffelen. Ook is het heerlijk om een wandeling door het Amstelpark te maken!
Amstelpark
Amstelpark 18
1083 HZ Amsterdam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Speeltuin is gratis toegankelijk, voor sommige attracties heb je een speeltuinmunt (€1) nodig.Toon op kaart
Meer inspiratie


Herfstvakantie in het Mediamuseum
Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering
Familieconcert: De Herriemakers (6+)
Een interactief concert over hoe je nooit meer bang hoeft te zijn in Het Concertgebouw!
Vier de herfstvakantie bij Rembrandt thuis
Creatieve workshops, tours en speurtochten met Rembrandts hondje Kwast in het Rembrandthuis!Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam
Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..
Hoeveel dieren leven er in Amsterdam denken jullie?
En welke wonen er allemaal in de grachtengordel? Je ontdekt het hier!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!