Amstelpark Tenniskamp
Tijdens de schoolvakanties beleef je volop tennisplezier, bij de Amstelpark Tenniskampen!
Tenniskampen van Amstelpark Tennis zijn gegarandeerd een hit bij sportieve kids.
Naast spetterende tennislessen van professionele tennisleraren is het programma gevuld met tal van andere leuke, sportieve avtiviteiten. Elke dag wordt er vier uur getennist, andere activiteiten zijn bijvoorbeeld bowlen, squashen of zwemmen.
Kom werken aan je tenniskunsten en maak plezier met vriendjes en vriendinnetjes. Tussen alle activiteiten door wordt een lekkere lunch verzorgd!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: in het Amstelpark is er genoeg te doen voor kids!
Amstelpark Tennis
Koenenkade 8
1081 KH Amsterdam
Openingstijden
Tijdens schoolvakanties: maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 16:45 uurPrijs
5-daags kamp: €375incl. professionele begeleiding, materialen, lunch & tussendoortjes, een t-shirt en foto
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!