Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Amstelveens Poppentheater

Kom naar het Amstelveens Poppentheater voor de leukste theatervoorstellingen! (2 - 12 jaar)

Vlakbij Park De Braak in Amstelveen vind je het Amstelveens Poppentheater! 

Hier kunnen kids tussen 2 en 12 jaar genieten van de leukste poppen-, objecten- en theatervoorstellingen. 

Het professioneel theaterteam van het poppentheater zorgt voor een fijne sfeer voor, tijdens en na de voorstelling. 

Ben jij benieuwd welke voorstellingen er de komende periode in het Amstelveens Poppentheater plaatsvinden? Klik dan op de roze button voor meer info.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag bij het Amstelveens Poppentheater!

Amstelveens Poppentheater

Wolfert van Borsselenweg 85A

1181 PH Amstelveen

Openingstijden Zie de website voor de voorstellingen
Prijs € 8,50
Mail direct

Mail direct naar Amstelveens Poppentheater

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12 Tips voor Kinderfeestjes, naschoolse activiteiten en januari uitjes!

Is je koter binnenkort jarig of net jarig geweest? En moet er een feestje georganiseerd worden? We hebben weer fijne tips verzameld. Ook voor leuke na-schoolse activiteiten, en uitjes in januari. Zeker even doorheen struinen. Veel inspiratie gewenst!

6 keer indoor trampoline springen

Wij zijn een gat in de lucht gesprongen om deze super indoor trampoline plekken voor jou te testen. Weer of geen weer, trampolinespringen is altijd leuk. Ga mee en jump!

9x binnenspeeltuinen in en om Amsterdam

Is het druilerig weer buiten en vliegen je kinderen tegen de muren op? Dan is een binnenspeeltuin een ideale mogelijkheid om even die energie kwijt te raken. Gelukkig kent Amsterdam verschillende binnenspeelparadijzen. Wij hebben ze op een rijtje gezet! Wat is jouw favoriet?

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief