Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Moderne dans bij ADC!

Moderne danslessen (10+) kun je volgen bij het Amsterdam Dance Centre!

Ben je 10 jaar of ouder en wil je moderne danslessen volgen? Dat kan bij het Amsterdam Dance Centre! De jeugdlessen wordt wekelijks aangeboden op 2 locaties: Centrum en IJburg

Veel- en groot bewegen op lekkere muziek! De oefeningen worden zowel staand als zittend/liggend op de grond gedaan, aan het eind van de les leer je een combinatie aan. Je hebt een voorsprong als je al klassiek ballet hebt gehad!

De lessen worden gegeven door gediplomeerde docenten. Elke docent heeft een unieke stijl van lesgeven. Hierdoor kunnen kinderen vrijwel altijd een docent vinden die bij ze past, waarbij ze zich prettig voelen en die goed is voor de dansontwikkeling. Heb je talent? Dan kan de docent de weg naar een vooropleiding begeleiden.

Graag een proefles volgen? Meld je dan aan op de website! 

Kom je lekker dansen? Klik via onderstaande button direct door naar de website!

Amsterdam Dance Centre

Bellamystraat 49

1053 BG Amsterdam

Openingstijden Zie de website voor het lesrooster
Mail direct

Mail direct naar Amsterdam Dance Centre

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Gitaarles Amsterdam

Jonge gitaristen opgelet! Bij Gitaarles Amsterdam leer je de fijne kneepjes van het muziekvak.

DAT! School

DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 4 jaar!

Schaatslessen Jaap Eden

Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!

De Amsterdamse Jeugdtheaterschool

De toneelschool in Amsterdam voor kinderen & jongeren van 8 tot en met 18 jaar!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!

14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)

Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief