Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Amsterdam North Stars

Heel hard slaan of gewoon stelen? Bij welke sport mag dat? Precies, honkbal! Iets voor jou?

Deze gezellige honk- en softbalvereniging is er voor iedereen, jong en oud, amateur of prof en voor jongens en voor meisjes. 

Honkbal en softbal zijn uitdagende en spannende sporten. Als slagman en honkloper komt het op je individuele kracht en snelheid aan, in het veld verdedig je als team samen de honken. En hoe meer ervaring je met je team opdoet, hoe meer tactiek en strategie je samen in het spel kunt stoppen. Dat maakt honkbal en softbal boeiend voor iedereen! 

De velden van Amsterdam North Stars liggen in Tuindorp-Oostzaan aan het Perenpad; goed bereikbaar vanuit alle wijken in Noord, de omliggende dorpen en op vijf minuten fietsen van de NDSM-pont. 

Lijkt het je leuk? Je mag 3 keer gratis komen meetrainen!

Klik voor meer informatie op de roze button!

Amsterdam North Stars

Perenpad 3-5

1033 TB Amsterdam

Prijs Contributie vanaf €100,-
Mail direct

Mail direct naar Amsterdam North Stars

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

De Amsterdamse Jeugdtheaterschool

De toneelschool in Amsterdam voor kinderen & jongeren van 8 tot en met 18 jaar!

Gitaarles Amsterdam

Jonge gitaristen opgelet! Bij Gitaarles Amsterdam leer je de fijne kneepjes van het muziekvak.

Schaatslessen Jaap Eden

Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!

DAT! School

DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 4 jaar!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)

Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief