Amsterdam Highlights
Deze tour neemt je op de fiets mee naar de mooiste plekken van de stad.
Onderweg zie je grachtenhuizen in alle soorten en maten. De gids neemt je mee terug naar de Gouden eeuw van Amsterdam en geeft je een verrassende kijk op de geschiedenis van een van de belangrijkste wereldsteden van de 17de eeuw.
Voor een groep met veel kinderen is de tour extra kindvriendelijk met een kleinere groep en een leuke kindergids! De tour is privé te boeken vanaf 9 personen.
Voor kinderen tot 12 jaar zijn er kinderfietsen beschikbaar. (kinder)tandems zijn beperkt beschikbaar, maar kunnen worden aangevraagd bij de boeking.
Start: Macbike Oosterdok, Oosterdokskade 149 (naast het centraal station)
Klik op de roze button om naar de website van Amsterdam Travel Café te gaan om te kijken naar alle mogelijkheden en de tour te boeken!
Amsterdam Travel Cafe
Oosterdokskade 149
1011 DL Amsterdam
Openingstijden
op donderdag t/m zondag10.30 vertrekt de Nederlandse groep
duur: 3 uur
Prijs
4-8 jaar in kinderzitje gratis, 8-12 jaar € 19,50, volwassen € 27,00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.
10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam
Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!