Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwem in het Amsterdamse Bos

Op verschillende plekken kun je zwemmen in het Amsterdamse Bos!

Zwemwater
Het water van het Amsterdamse Bos is van uitstekende kwaliteit. In de Grote Vijver is een apart zwemgedeelte afgezet.

Kinderbaden
Voor peuters en kleuters (t/m 4 jaar) zijn twee speelbaden in het Amsterdamse Bos aanwezig. Zo kunnen zij, onder toezicht van een volwassene, veilig in het water spelen. Bij beide baden staat een kiosk voor versnaperingen en zijn er picknickbanken en openbare toiletvoorzieningen (incl. babycare en mindervalidentoilet). Ook zijn er speeltoestellen.

Kijk voor meer informatie op de website via de roze button.

Meld je ook aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof Amsterdam!

Amsterdamse Bos, Gemeente Amsterdam

Bosbaanweg 5

1182 DA Amstelveen

Openingstijden Beide kinderbaden zijn vanaf mei tot en met september van 10:00 tot 19:00 uur gevuld met water bij een buitentemperatuur van boven de 20 graden en bij droog weer.  In september is het Groot Kinderbad bij een buitentemperatuur van boven de 20 graden en bij droog weer, alleen in de weekeinden open.
Prijs Vrij toegankelijk
Mail direct

Mail direct naar Amsterdamse Bos, Gemeente Amsterdam

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje

Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.

Superleuke Sinterklaas-, schaats- en novemberuitjes

'Zie ginds komt de stoomboot...' Op 16 november vaart Sinterklaas met zijn pieten weer Amsterdam binnen! En deze ouwe baas is zo aardig geweest om ons al een kijkje in zijn agenda te geven! Zie hieronder waar hij de komende weken is. Dit en nog meer leuke tips voor november.

Swingen met Groove Beest in het Bimhuis

Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief