Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuur avontuur

Ontdek samen de wonderlijke wereld van de natuur bij het Amsterdamse Bos!

Natuur avontuur‘ is voor avonturiers, fantasten en wildebrassen! De natuur zit vol met wonderen en die kunnen jullie met elkaar ontdekken. Want wist jij dat een egel een winterslaap houdt? Gras een heel slim systeem heeft om zaadjes te verspreiden? Waarom laten bomen hun bladeren eigenlijk vallen in de herfst en waarom blijven andere bomen helemaal groen?

Elke week een ander avontuur

Dat en nog veel meer ontdekkingen ga je doen in de 52 weken Natuur Avonturen. Elke week een nieuw Natuur Avontuur!

Met de Soekky-app kun je vanaf nu elke en nieuw natuur avontuur beleven in het Amsterdamse Bos! Je maakt ook kans op een prijs als je je mooiste foto’s tagt met @soekkystories en @amsterdamsebos en Het Amsterdamse Bos volgt.

Benieuwd naar Natuur avontuur? Klik op de roze button voor meer informatie!
Tip: Op zoek naar andere leuke uitjes en activiteiten? Check de Uitagenda.

Amsterdamse Bos

Bosbaanweg 5

1182 DA Amstelveen

Openingstijden Elke week een nieuw avontuur
Mail direct

Mail direct naar Amsterdamse Bos

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wij testten het Beleefpad in het Amsterdamse Bos!

Jaaa, hoera mooi weer! En eindelijk tijd om het gloednieuwe Beleefpad in het Amsterdamse Bos uit te proberen. Samen met 2 dol-enthousiaste, stuiterende Kidsproofreporters en een mama gaan we op pad.

Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf

Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.

Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren

Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....

Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest

Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief