
Fietsen in het Bos
Dagje de natuur in met het gezin? Met de fiets kun je eindeloos het Amsterdamse Bos verkennen!
Wist je dat het Amsterdamse Bos drie keer groter is dan Central Park in New York? Genoeg plek om te fietsen dus! Het Bos heeft in totaal 50 kilometer fietspad dat slingert door het hele Bos.
Bij de hoofdingang van het Bos kun je het gehele jaar door een fiets huren. Verder zijn er veel fietsroutes, maar je kunt natuurlijk ook je eigen route uitstippelen.
Verder kun je onderweg zwemplekken, boerderijen en speelplekken tegenkomen. In de zomer kun je lekkere versnaperingen halen bij de kiosken.
Hier kun je je wel een dagje vermaken! Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: het Amsterdamse Bos is ook een leuke plek om te wandelen!
Amsterdamse Bos
Bosbaanweg 5
1182 DA Amstelveen
Prijs
Vrij toegankelijkToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kan je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Familiemaand in het Rijksmuseum
Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Ga met de hele familie op reis door de 17de eeuw. Toegang t/m 18 jaar is gratis.
Hoeveel dieren leven er in Amsterdam denken jullie?
En welke wonen er allemaal in de grachtengordel? Je ontdekt het hier!