Fietsen in het Bos
Dagje de natuur in met het gezin? Met de fiets kun je eindeloos het Amsterdamse Bos verkennen!
Wist je dat het Amsterdamse Bos drie keer groter is dan Central Park in New York? Genoeg plek om te fietsen dus! Het Bos heeft in totaal 50 kilometer fietspad dat slingert door het hele Bos.
Bij de hoofdingang van het Bos kun je het gehele jaar door een fiets huren. Verder zijn er veel fietsroutes, maar je kunt natuurlijk ook je eigen route uitstippelen.
Verder kun je onderweg zwemplekken, boerderijen en speelplekken tegenkomen. In de zomer kun je lekkere versnaperingen halen bij de kiosken.
Hier kun je je wel een dagje vermaken! Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: het Amsterdamse Bos is ook een leuke plek om te wandelen!
Amsterdamse Bos
Bosbaanweg 5
1182 DA Amstelveen
Prijs
Vrij toegankelijkToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x schaatsen in Amsterdam
Lekker zwieren over het ijs? Met deze schaatsbanen in Amsterdam en Amstelveen kom je helemaal in winterse sferen! Haal je eigen ijzers weer uit de kast of huur ze op locatie. Extra leuk met warme choco toe!
Sleeën zonder slee: 8+1 tips voor alternatieven
Ligt er sneeuw maar je hebt geen slee bij de hand? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen gewoon zonder slee van die heuvel.
Waar kun je sleeën? 6x + 1 Heuveltjes om vanaf te sleeën in Amsterdam
Zo vaak sneeuwt het niet meer....maar als er dan een laagje valt, dan moeten we natuurlijk onmiddellijk naar buiten met de slee. Hoe leuk om van een heuveltje af te roetsjen. 7 Plekken in Amsterdam waar je heerlijk op een slee naar beneden glijdt!