Fietsen in het Bos
Dagje de natuur in met het gezin? Met de fiets kun je eindeloos het Amsterdamse Bos verkennen!
Wist je dat het Amsterdamse Bos drie keer groter is dan Central Park in New York? Genoeg plek om te fietsen dus! Het Bos heeft in totaal 50 kilometer fietspad dat slingert door het hele Bos.
Bij de hoofdingang van het Bos kun je het gehele jaar door een fiets huren. Verder zijn er veel fietsroutes, maar je kunt natuurlijk ook je eigen route uitstippelen.
Verder kun je onderweg zwemplekken, boerderijen en speelplekken tegenkomen. In de zomer kun je lekkere versnaperingen halen bij de kiosken.
Hier kun je je wel een dagje vermaken! Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: het Amsterdamse Bos is ook een leuke plek om te wandelen!
Amsterdamse Bos
Bosbaanweg 5
1182 DA Amstelveen
Prijs
Vrij toegankelijkToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!