Soekky speurtocht (8+)
Wandelen in het Amsterdamse Bos met de iets oudere kids wordt extra leuk met de Soekky speurtocht!
Leuk, het Amsterdamse Bos heeft een leuke speurtocht voor kinderen vanaf 8 jaar.
Je kunt in het Bos altijd al fijn wandelen, zwemmen en spelen. Maar nu kun je er ook een speurtocht van Soekky Stories doen! Een verhaal dat je via de speciale Soekky Stories App bekijkt en dat je laat ontdekken waarom het bos zo bijzonder is! Extra leuk, je download de app helemaal gratis.
De nieuwe speurtocht met Ole Gustav is een uitdagende ‘Lage Landen Expeditie’ voor iets oudere kinderen. Ga mee en maak van je Bosbezoek een ontdekkingsreis!
“Hej, avonturier!” Hier spreekt Ole Gustav Peddelson, ontdekkingsreiziger en expeditieleider. Ik heb alweer veel te lang stilgezeten en dan gaan er altijd gekke dingen gebeuren in mijn lijf. Ken je dat? Gelukkig hoef ik me dan alleen maar even voor te stellen dat ik op een geweldig avontuur ga, en dan vliegt die stilzitsufheid het raam uit als een wolk opfladderende spreeuwtjes. Als mijn snorpunten dan ook nog als zweefvliegvleugeltjes gaan trillen, dan weet ik dat ik echt zo snel mogelijk moet inpakken voor een nieuw avontuur!
Download vooraf gratis de Soekky Stories app in de app- of playstore en beleef het avontuur in het Amsterdamse Bos!
Zijn de kinderen hier misschien nog iets te jong voor? Doe dan de speurtocht De magische wereld van Keetje voor kinderen vanaf 4 jaar.
Klik op de roze button voor meer informatie!
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Voorjaarsvakantie-uitje naar het Zaans Museum
Ontdek hoe je droge voeten houdt in de polder en denk mee over slimme oplossingen voor de toekomst!
Voorjaarsvakantie bij museum JAN
Creatieve workshops bij Museum JAN in Amstelveen in de voorjaarsvakantie.
Bezoek Art Zoo Museum
Dit wilde museum vol adembenemende dierenkunst zit in een monumentaal grachtenpand!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin
HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN een superleuk Kidsproof uitje!