Speurtochten in het Bos
Met de speurtochten en doe-kaarten kunnen kinderen op een leuke en leerzame manier het Bos ontdekken!
Dagje met het gezin de natuur in? Maak het uitje compleet met een leuke speurtocht of doe-kaart!
In De Boswinkel kun je de seizoensspeurtocht halen. Elk jaargetijde heeft de speurtocht een ander thema. Van het onderzoeken van waterdieren tot een winterse expeditie naar de ganzen of doe nu de herfstspeurtocht en zoek paddenstoelen!
Je kunt ook een speurtocht van Soekky Stories in het Amsterdamse Bos doen. Download de Soekky Stories app en ga op avontuur. Er zijn meerdere verhalen om uit te kiezen.
Een andere app is Perfect Earth Animals: een soort Pokémon GO, maar dan in de natuur. Met deze app ga je in de natuur zoeken naar virtuele dierenkaarten. Leerzaam ook, want onderweg doe je interessante weetjes op over de dieren die voorkomen in het Bos.
Verder vind je op de website doe-kaarten, deze kun je meenemen het Bos in. Zo heeft elk seizoen een eigen doe-kaart, en kun je bingo doen!
Klik op de roze button voor de doe-kaarten en voor meer informatie!
Tip: kijk ook is op de blogs van Kidsproof Amsterdam!
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Prehistoric Planet: Dinosaurs bij Fabrique des Lumières
Stap in een overweldigende wereld vol levensgrote dinosauriërs bij Fabrique des Lumières!
Meivakantie in Wereldmuseum Amsterdam
Ontdek een wereld vol verhalen met interactieve activiteiten tijdens de meivakantie in Wereldmuseum!
Leuk uitje: Miniatuur Museum Amsterdam
Ontdek Amsterdam deze vakantie in het klein met gedetailleerde miniaturen, films en een speurtocht!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!