Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speurtochten in het Bos

Met de speurtochten en doe-kaarten kunnen kinderen op een leuke en leerzame manier het Bos ontdekken!

Dagje met het gezin de natuur in? Maak het uitje compleet met een leuke speurtocht of doe-kaart! 

In De Boswinkel kun je de seizoensspeurtocht halen. Elk jaargetijde heeft de speurtocht een ander thema. Van het onderzoeken van waterdieren tot een winterse expeditie naar de ganzen of doe nu de herfstspeurtocht en zoek paddenstoelen!

Je kunt ook een speurtocht van Soekky Stories in het Amsterdamse Bos doen. Download de Soekky Stories app en ga op avontuur. Er zijn meerdere verhalen om uit te kiezen. 

Een andere app is Perfect Earth Animals: een soort Pokémon GO, maar dan in de natuur. Met deze app ga je in de natuur zoeken naar virtuele dierenkaarten. Leerzaam ook, want onderweg doe je interessante weetjes op over de dieren die voorkomen in het Bos.

Verder vind je op de website doe-kaarten, deze kun je meenemen het Bos in. Zo heeft elk seizoen een eigen doe-kaart, en kun je bingo doen! 

Klik op de roze button voor de doe-kaarten en voor meer informatie!

Tip: kijk ook is op de blogs van Kidsproof Amsterdam!

Amsterdamse Bos

Bosbaanweg 5

1182 DA Amstelveen

Mail direct

Mail direct naar Amsterdamse Bos

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!

Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!

Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts

Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.

3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!

In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN een superleuk Kidsproof uitje!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief