Peuter & Kleutervoetbal
Voetballes voor peuters en kleuters! Arno Splinter Sport events geeft voetbalfun in Amsterdam & Diemen!
Peuter & Kleutervoetbal
Peuter & Kleutervoetbal Arno Splinter is voor kids van 20 maanden t/m 5 jaar.
In Amsterdam & Diemen worden op verschillende locaties elk jaar 3 reeksen van 10 trainingen gegeven. De kids worden ingedeeld op leeftijd waarbij de jongsten als eerst starten. Op elke locatie kunnen 43 peuters (20 maanden t/m 3 jaar) en 16 kleuters (4 & 5 jaar) voetballen.
Proefles/contributie
De 1e training is altijd een proefles bij Peuter & Kleutervoetbal. Na de proefles enthousiast en wil je verder? Dan ontvang je je eigen tenue met naam! De kosten voor een reeks van 10 trainingen zijn €100,-. Dat is 10x €8,50 voor de trainingen en €15,- voor het tenue.
Peutervoetbal
Arno Splinter Sport Events is gespecialiseerd in het geven van voetbaltrainingen aan de allerjongsten. De kinderen leren op een speelse manier alle aspecten van het voetbal die op hun nog jonge leeftijd van belang zijn.
Kinderen vinden het vaak erg leuk om samen met papa of mama een balletje te trappen, maar uit ervaring blijkt dat voetballen in een nieuwe omgeving met andere kinderen toch andere koek is. Een aantal kinderen voelen zich meteen thuis bij de groepstrainingen, maar voor de meeste kinderen is het toch wel erg spannend en eng. De trainers stellen de kinderen snel op hun gemak, waardoor zij al snel moeiteloos met de trainingen meedoen. De metamorfose die sommige kinderen ondergaan is af en toe onvoorstelbaar.
Bij Peutervoetbal Arno Splinter draait alles om plezier. Elk kind moet met een glimlach binnenkomen en met een glimlach weer naar huis gaan.
De trainingen duren 55 minuten. Deze minuten staan garant voor plezier voor de kinderen, de ouders en de trainers.
Kijk op het youtubekanaal “arnosplinter” voor een toffe peuter of kleuterwarming-up.
Kijk voor meer info of om je in te schrijven voor een proefles op de site via de roze websitebutton!
Arno Splinter Sport Events
Openingstijden
Zie voor exacte tijden de website.Prijs
zie website Arno SplinterLijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!
In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.
10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam
Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!
6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.