Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vlindersnelweg bouwen

Help jij mee om ARTIS en het Bos met elkaar te verbinden op het Aardbewoners Festival in ARTIS!

Kom van 14 t/m 17 mei naar het Aardbewoners Festival in ARTIS. Tijdens dit festival ga je zelf aan de slag voor een leefbare planeet, voor alle aardbewoners, nu en in de toekomst. Ga op onderzoek en ontdek hoe kleine dingen een groot verschil maken in ARTIS-Park én in de ARTIS-musea. Laat je verrassen door de wonderen van de natuur.

Vlindersnelweg bouwen

ARTIS en het Amsterdamse Bos zijn twee groene plekken in de stad, maar niet met elkaar verbonden. Hier leer je alles over vlinders en het belang van groene verbindingen in de stad voor deze vlinders. Help jij mee om ARTIS en het Bos met elkaar te verbinden?

Vlinders hebben verbinding nodig om te overleven. Ze fladderen van plek naar plek op zoek naar voedsel en een geschikte plek om eitjes te leggen. Zonder groene routes kunnen ze moeilijk nieuwe gebieden bereiken. Door de stad groener en beter verbonden te maken, help je vlinders én andere dieren om zich vrij te bewegen.

Met slechts één ticket voor ARTIS-Park krijg je toegang tot het hele festival, inclusief alle activiteiten, workshops en spellen.

Voor meer informatie en tickets ga je naar de site, via de roze button.

Artis

Plantage Kerklaan 38-40

1018 DC Amsterdam

Openingstijden De hele dag van 14 t/m 17 mei
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Artis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

The Wiz

Een magische musical voor de hele familie bij DeLaMar!

Tulpen plukken in de vakantie

Er kunnen deze meivakantie weer tulpen worden geplukt bij Pluktuin Amstelveen!

Amsterdam in Motion

Ontdek 's werelds grootste multimediale maquette van een stad: zie, voel en beleef Amsterdam!

Familieconcert: Sofie ontdekt Zuid-Amerika (6+)

Ga je mee op reis naar Zuid-Amerika vol muziek in Het Concertgebouw!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

Kinder Vrijmarkten op Koningsdag 2026

Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima zijn dit jaar in Dokkum met Koningsdag. Wat ga jij doen? Lees hier het overzicht met alle vrijmarkten voor kinderen in Amsterdam!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

40x meivakantie uitjes in en om Amsterdam

Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief