Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voetbalverening TOG

AVV Tot Ons Genoegen is een voetbalclub waar iedereen met plezier speelt! 7+

De jeugdselectie bestaat uit teams in de D t/m F klasse (7 tot 12 jaar). Als team word je begeleid door een trainer en teamleider. Tijdens een wedstrijd is de teamleider verantwoordelijk voor de opstelling en de begeleiding van het team.

Op de site worden de topscores bijgehouden. Elke week wordt een pupil uitgekozen als pupil van de week. Die mag de aftrap nemen tijdens de wedstrijd van de selectiespelers op zondag.
 
Aanmelden kan via de site. Klik hieronder door via de link.

AVV TOG

Radioweg 69

1097 EC Amsterdam

Openingstijden Op maandag en woensdag worden de jeugdteams getraind. Op maandag vanaf 16.00 uur en woensdag vanaf 14.00 uur.
Prijs F junioren betalen €125,00 contributiegeld, zie voor de overige de website
Naar de website
Mail direct

Mail direct naar AVV TOG

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip! KreaDoe Lentefestival

Nationale Klimbosdag

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV

Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.
Lees meer

Ga er op uit in maart en april: 18x uittips

Ga op pad met je kids deze lente! Maart roert z'n staart en april doet wat ie wil,.. en wij? Wij gaan er lekker op uit! Want wat is er weer veel te doen in Amsterdam! Dus pak die kids en ga op stap. Hier een rijtje super tips voor je.
Lees meer

Sonic Safari: op avontuur in de muziek van nu

Ga mee op expeditie door de wereld van geluiden en klanken in het Muziekgebouw! Sonic Safari is een avontuurlijke en interactieve concertserie voor jonge ontdekkingsreizigers vanaf 8 jaar. Het is een soort combinatie van concert en speurtocht. Zou het leuk zijn? Onze Kidsproof reporters Jesper, Davey, Karin en Fauve gingen op stap!
Lees meer

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

We hebben de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien deze winter en regen. Jeetje, wat duurden de maanden opeens lang! Fijn dat het nu lente wordt. We willen naar buiten! Warme zonnestralen pakken, ijsjes eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Lees meer