
Zijdeschilderen (10+)
Tijdens dit unieke kinderfeestje mag je een eigen zijden kussentje beschilderen!
Voor creatieve kinderen die graag iets nieuws willen leren, organiseert B-Silk het kinderfeestje zijdeschilderen!
Onder het genot van een glaasje fris/sap en een zakje chips maken de kinderen in twee-en-half uur tijd een ontwerp voor een kussentje met een persoonlijke, zijden voorkant.
Naderhand worden de ontwerpen door B-silk meegenomen om te fixeren en aan het kussentje te bevestigen. De kussentjes zullen binnen enkele dagen worden afgeleverd bij de jarige thuis.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
Tip: Lees ook onze Blogs voor meer toffe tips
B-Silk
Uiterwaardenstraat 103
1079 CH Amsterdam
Openingstijden
-Prijs
€ 450,-
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
30x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!
Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!
Bijzondere uitkijkpunten in Amsterdam
Heb je Amsterdam wel eens vanaf boven gezien? Verspreid over de stad vind je bijzondere uitzichtpunten die je een fantastisch uitzicht geven. Stijg met de kids naar grote hoogte en kijk je ogen uit!
3 Strandjes om te zwemmen en te spelen in Groengebied Amstelland
Op een warme zomerdag is er niks fijner voor kinderen dan lekker pootjebaden in de waterplassen aan de randen van de stad. Stap op de fiets met de kids en ontdek de leuke strandjes aan de Ouderkerkerplas, de Gaasperplas en de Hoge Dijk.