Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Leuke voorstelling BAAAARD (4+)

Bewonder een vette, cartooneske voorstelling voor de hele familie in het Bostheater!

We willen altijd een antwoord op alle vragen. Maar is het soms niet juist leuk en spannend om te twijfelen? De wereld is immers een rare plek. Heb je net geleerd dat vogels vleugels hebben om te vliegen, blijken er ook vogels te bestaan die niet kunnen vliegen. Het leven lijkt soms een spel waarin de regels steeds veranderen. Hoe vind je daarin je weg? Verwarring zaait twijfel, maar zet ook aan tot verzinnen, creëren en plezier maken.

In Baaaard bewegen bebaarde mensen zich door allerlei herkenbare en onlogische situaties. Een steeds groter wordende baard op het podium opent werelden die telkens veranderen. Net als de bebaarde mensen denken dat ze de wereld om hen heen snappen, wordt alles omgegooid en moeten ze weer opnieuw beginnen. Nieuwsgierig leggen ze een reis af door allerlei kleurrijke, soms onbegrijpelijke, maar altijd fascinerende baardwerelden.

Hipsters, houthakkers, tovenaars, de kerstman, de vrouw met de baard en piraten: Baaaard is een wilde baardenparade van archetypen, waarbij alles kan. Een tekstloze voorstelling die inspeelt op de verwondering en de nieuwsgierigheid van vierplussers naar wat er achter die baarden zit.

Meer info over deze voorstelling in het Bostheater vind je via de roze websitebutton!

Bostheater

De Duizendmeterweg 7

1182 DC Amstelveen

Mail direct

Mail direct naar Bostheater

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Steven Kazàn (6+)

Een interactieve goochelshow vol humor en magie bij DeLaMar!

Groove Beest Familieconcert: Cavolo Nero

Ga uit je glitterbol met live gespeelde dansmuziek vol funk, disco en Afrobeat in het Bimhuis!

Sinterklaasconcert (4+)

Zal het de sint en zijn pieten lukken om langs te komen in Het Concertgebouw?

Sint op Solder

Ga op zoek naar de geheimen van Sinterklaas in het sfeervolle huis met de kerk op zolder!

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Swingen met Groove Beest in het Bimhuis

Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!

Superleuke Sinterklaas-, schaats- en novemberuitjes

'Zie ginds komt de stoomboot...' Op 16 november vaart Sinterklaas met zijn pieten weer Amsterdam binnen! En deze ouwe baas is zo aardig geweest om ons al een kijkje in zijn agenda te geven! Zie hieronder waar hij de komende weken is. Dit en nog meer leuke tips voor november.

Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje

Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief