Bakkerswinkel Zuid
Ontbijt, lunch, high tea, partijen, of gewoon voor thuis of onderweg: meenemen!
In de Roelof Hartstraat is in 1999 de eerste Amsterdamse Bakkerswinkel gevestigd. Het grote etalageraam nodigt al meteen uit om binnen te stappen in de gezellige, lichte lunchroom.
Bij de entree staat de grote toonbank vol met huisgemaakte jams, scones, croissants en allerlei soorten zuurdesembrood. De grote leestafel met rondom kleinere tafeltjes vult verder de ruimte.
Klik voor meer informatie door naar de website van De Bakkerswinkel via de roze button.
TIP: Neem ook een kijkje in onze Uitagenda. Daar vind je per dag alle activiteiten voor kids in Amsterdam!
Bakkerswinkel Centrum
Roelof Hartstraat 68
1071 VM Amsterdam
Openingstijden
Dinsdag tot en met vrijdag: 7:30 tot 17:00 uur.Zaterdag: 7:30 tot 17:00 uur.
Zondag: 10:00 tot 16:00 uur.
Prijs
Kijk op de website voor de prijslijst.Toon op kaart
Meer inspiratie
ART IS NOT A CRIME bij STRAAT
Duik in de wereld van graffiti en ontdek de verhalen achter iconische street art bij het STRAAT Museum!
Schaatsbaan Jaap Eden
Volg een van de leuke cursussen of kom lekker zelf schaatsen bij Jaap Eden!
Vue Amsterdam Film Spaarboekje
Spaar voor leuke prijzen met het Vue Film Spaarboekje, in samenwerking met Donald Duck!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x super leuke museum-uitjes!
Nergens vind je zoveel leuke museum-uitjes voor kinderen als in Nederland. Hier mogen ze eindeloos door het museum speuren. En vooral ook: zelf aan de slag. Met een beetje hulp van jou ;). Perfect voor een familieuitje. Bekijk gauw onze favorieten!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!
Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur.