Spelen bij Ballorig
Wil je lekker klimmen, klauteren, glijden en spelen? Kom dan naar Ballorig Gaasperplas!
Heb je zin om je even lekker uit te leven? Maar is het buiten niet zo lekker weer…? Dan kan je hier lekker binnen komen spelen!
Ballorig is een overdekt speelparadijs voor kinderen van 0 t/m 12 jaar. Voor de jongste kinderen t/m 4 jaar is er een aparte speelruimte. Als ouder of begeleider kun je een kopje koffie drinken in het restaurant waar goed overzicht is over de diverse speeltoestellen. En ouders en begeleiders hebben gratis toegang.
Bijna jarig? Je kan hier ook je verjaardagsfeestje vieren! Kijk op de site voor de mogelijkheden.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: Kijk op de Clubjes-pagina voor allemaal leuke sporten en clubjes waar je bij kunt gaan.
Ballorig
Valburgdreef 1001
1108 AW Amsterdam
Openingstijden
Ballorig Gaasperplas is 7 dagen per week geopend van 10.00 tot 19.00 uur.(met uitzondering van feestdagen)
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 keer indoor trampoline springen
Wij zijn een gat in de lucht gesprongen om deze super indoor trampoline plekken voor jou te testen. Weer of geen weer, trampolinespringen is altijd leuk. Ga mee en jump!
9x binnenspeeltuinen in en om Amsterdam
Is het druilerig weer buiten en vliegen je kinderen tegen de muren op? Dan is een binnenspeeltuin een ideale mogelijkheid om even die energie kwijt te raken. Gelukkig kent Amsterdam verschillende binnenspeelparadijzen. Wij hebben ze op een rijtje gezet! Wat is jouw favoriet?