
Beest (8+)
Een magische voorstelling bij Schouwburg Amstelveen!
Beest is een voorstelling over eenzaamheid, over een lijf dat anders is en over de genezende kracht van vriendschap en fantasie. Met cello, meerstemmige zang en de composities van Lavalu (Marielle Woltring).
Verhaal
Sinds Beest ziek is, ziet ze er anders uit dan alle andere kinderen. Ze heeft gruwelijke jeuk, maar het allerergste is het wijzen en fluisteren. Beest vlucht naar een kasteel, ver weg van de gewone wereld. Hier wacht ze, tot iemand haar op een dag komt redden, iemand die haar wel mooi vindt zoals ze is.
Na lange, lange, lange tijd wordt er eindelijk aangeklopt bij het kasteel. Beest trekt enthousiast de poort open, maar ze wordt teleurgesteld door wat ze ziet. Het is niet de allermooiste. Het is Monster, een ander kind dat gevlucht is voor het wijzen en het smiespelen. Eerst zijn ze een beetje bang voor elkaar, maar terwijl ze wachten worden ze vrienden. Zullen ze ooit weer worden zoals de andere kinderen? En is dat écht beter?
Klik op de roze button voor meer informatie!
Tip: Neem een kijkje in onze uitagenda voor leuke uitjes voor het hele gezin!
Data:
- vrijdag 24 oktober 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Schouwburg Amstelveen
Stadsplein 100
1181 ZM Amstelveen
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Knutselmiddag in de Hortus
Kinderen maken deze zomer hun eigen kas op een tas in Hortus Botanicus!
Zwemmen in Groengebied
Afkoelen in het water! Op deze 3 strandjes in Groengebied Amstelland zit & spetter je deze zomer heerlijk
Ontdekkingstocht Animal Therapy
Stap in een kleurrijke wereld vol kunst, fantasie en geheime dieren in Museum van de Geest!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomervakantie: 16 Musea met toffe gezinsactiviteiten
Bezoek deze vakantie een museum met je gezin! Deze musea in en om Amsterdam hebben speciaal voor families super leuke activiteiten deze zomervakantie!
Gratis en lowbudget uitjes in de zomervakantie
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Er zijn heel veel uitjes voor kinderen in Amsterdam en omgeving helemaal (of bijna) gratis! Wij hebben een aantal leuke gratis en low-budget kinderactiviteiten verzameld.
Bijzondere uitkijkpunten in Amsterdam
Heb je Amsterdam wel eens vanaf boven gezien? Verspreid over de stad vind je bijzondere uitzichtpunten die je een fantastisch uitzicht geven. Stijg met de kids naar grote hoogte en kijk je ogen uit!