Leescafe Belcampo
Belcampo is het leescafé van Bibliotheek De Hallen Amsterdam in de oude tramremise.
Belcampo is ruim, licht en is open voor zowel bibliotheekbezoekers als andere bezoekers. De kranten en collectie tijdschriften van de bibliotheek hebben een plek gekregen in café Belcampo en zijn daarmee ook buiten openingstijden van de bibliotheek toegankelijk voor iedereen.
Kinderen zijn hartelijk welkom. Belcampo is er op ingericht en het cafe heeft een leuk aanbod in het standaard menu, én een Sunday Brunch voor het hele gezin. Voor de kinderen is er een speelhoek beschikbaar. Dus geniet heerlijk van je ontbijt of lunch, terwijl de kleintjes de bibliotheek in gaan, of de nóg kleinere spelen in de speelhoek.
Kijk voor het menu en meer informatie op de website op de roze button.
Tip: altijd op de hoogte zijn van de leukste uitjes? Meld je aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof!
Belcampo
Hannie Dankbaarpassage 10
1053 RT Amsterdam
Openingstijden
Maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag: 9 – 18 uur
Donderdag: 9 – 20 uur
Zaterdag en zondag: 10 – 18 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
1 april: 10 tips om je kind in de mailing te nemen!
YAY! 1 april!! Wij nemen deze dag graag onze kids in de mailing....klinkt niet aardig maar deze grappen kunnen ze vast waarderen! Of zullen zij jou te slim af zijn?
6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.
3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!
In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.