Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Binnenspeeltuin Wonderpark

Kom lekker spelen bij Wonderpark Café. Ze hebben een speciaal actietarief deze vakantie!

Wonderpark Café  is een heerlijke plek voor zowel ouders als kinderen.

Naast dat je er lekker kunt koffie drinken, lunchen en dineren, is er een uitdagende binnenspeeltuin voor kinderen van 1 t/m 9 jaar.

De Wonderpark-speeltuin is gemaakt van lokale en duurzame materialen en nodigt kinderen uit om na te denken over de natuur en te spelen in een organisch ontworpen ruimte die creativiteit bevordert en hun verbeeldingskracht voedt.

Van donderdag tot en met zondag sluit Wonderpark pas om 20:30 uur zodat er in alle rust gedineerd kan worden.

Deze vakantie is er een speciaal actietarief van € 6,95!

Voor meer informatie, klik door op de roze button.

Dagelijks open in de vakantie

Wonderpark Café

Buitenplein 83

1181 ZE Amstelveen

Openingstijden Dagelijks geopend
Prijs Vakantie actie tarief € 6,95
Mail direct

Mail direct naar Wonderpark Café

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Workshop Van Gogh Museum

Bijna elke woensdag & zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum met diverse thema's

Voorstelling: Oceaan van dromen

Deze zintuiglijke concertvoorstelling van Poolse kunstenaars is eenmalig te zien bij Black Cat Theatre!

Ambacht in Beeld Festival

Ervaar zelf hoe het voelt om iets moois met je handen te maken tijdens deze elfde editie!

Yanasei (6+)

Een fantasievolle en kleurrijke reis met livezang en Surinaamse muziek in ITA!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!

14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)

Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief