Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voorstelling: Weide

Kom naar deze leuke voorstelling vol verassingen en live muziek voor kinderen van 1 tot en met 3 jaar!

De WEIDE zit vol met verrassingen. Sommige zijn zo klein, dat het heel moeilijk is om ze te kunnen zien met het blote oog. Laten we even pauze nemen. Voel met je vingers door het zachte gras en voel de druppels van de ochtenddauw. Zie hoe de bloemen openen en hun kleurrijke kopjes naar de zon richten. Het is hier zo rustig, stil en kalm.

Maar de WEIDE valt niet in slaap ’s nachts. Het leven gaat vol door. The nacht ontwaakt schitterende en magische wezen, die niet tegen zonlicht kunnen. Maar de maan geeft net genoeg licht om hen goed te kunnen zien.

De WEIDE is een interactieve voorstelling met live muziek. Kinderen kunnen zich vrij bewegen in een gezellige en veilige plek, op zoek gaan naar verrassingen. Super leuk en gezellig dus om samen met je kind heen te gaan! Komen jullie ook?

Klik op de roze button voor tickets en informatie.
Tip: Op zoek naar andere leuke uitjes? Neem een kijkje in de Uitagenda!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Black Cat Theatre

Schakelstraat 2

1014 AW Amsterdam

Prijs Tickets vanaf 12,50
Mail direct

Mail direct naar Black Cat Theatre

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Dichtbij Tanja

Kom oog in oog met Tanja, het beroemdste nijlpaard van Amsterdam!

KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel en Strijk

Samen met de peuters wordt Het Concertgebouw muzikaal op stelten gezet!

Vriendjes & vriendinnetjes schaatsen

Ontdek hoe leuk schaatsen bij een vereniging is: doe gratis mee!

Bambi (3+)

Een hartverwarmende musical voor de jongste theaterliefhebbers bij DeLaMar!

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Familiemaand in het Rijksmuseum

Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Ga met de hele familie op reis door de 17de eeuw. Toegang t/m 18 jaar is gratis.

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam

Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief