Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Naar de markt!

Vers van de boerderij komen de lekkerste, geurigste en mooiste biologische producten!

Heb je wel eens een kraam vol champignons gezien? Of een hele kraam met alleen maar honing? Of hou je meer van olijven? Er is voor ieder wat wils op de boerenmarkt!

Bij de biologische markt op de Noordermarkt kan je iedere zaterdag je ogen uitkijken. Zoveel kleuren groente, fruit, brood en kaas heb je nog nooit gezien. En het leukste is: er is vaak ook wat te proeven! 

Op de biologische markt weet je zeker dat de producten ecologisch zijn, van de groente tot het vlees. Wanneer je vragen hebt over de producten, bijvoorbeeld over de herkomst ervan, leggen ze het je graag uit.

Tip: op de Noordermarkt vind je ook een kraam met KingLouie en PetitLouie kleding! Veelal monsters en restanten van eerdere seizoenen, maar vaak vind je er iets leuks voor een kleine prijs!

Wil je meer weten over de verschillende kramen of over de geschiedenis? Ga dan hieronder naar de site van de Boerenmarkt Amsterdam Noordermarkt.

Boerenmarkt Amsterdam Noordermarkt

Noordermarkt

1015 Amsterdam

Openingstijden Iedere zaterdag van 9.00-16.00 uur.
Prijs Toegang is gratis.

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief