Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Naar de markt!

Vers van de boerderij komen de lekkerste, geurigste en mooiste biologische producten!

Heb je wel eens een kraam vol champignons gezien? Of een hele kraam met alleen maar honing? Of hou je meer van olijven? Er is voor ieder wat wils op de boerenmarkt!

Bij de biologische markt op de Noordermarkt kan je iedere zaterdag je ogen uitkijken. Zoveel kleuren groente, fruit, brood en kaas heb je nog nooit gezien. En het leukste is: er is vaak ook wat te proeven! 

Op de biologische markt weet je zeker dat de producten ecologisch zijn, van de groente tot het vlees. Wanneer je vragen hebt over de producten, bijvoorbeeld over de herkomst ervan, leggen ze het je graag uit.

Tip: op de Noordermarkt vind je ook een kraam met KingLouie en PetitLouie kleding! Veelal monsters en restanten van eerdere seizoenen, maar vaak vind je er iets leuks voor een kleine prijs!

Wil je meer weten over de verschillende kramen of over de geschiedenis? Ga dan hieronder naar de site van de Boerenmarkt Amsterdam Noordermarkt.

Boerenmarkt Amsterdam Noordermarkt

Noordermarkt

1015 Amsterdam

Openingstijden Iedere zaterdag van 9.00-16.00 uur.
Prijs Toegang is gratis.

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!

In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.

1 april: 10 tips om je kind in de mailing te nemen!

YAY! 1 april!! Wij nemen deze dag graag onze kids in de mailing....klinkt niet aardig maar deze grappen kunnen ze vast waarderen! Of zullen zij jou te slim af zijn?

10x tips voor lente familie-uitjes in Amsterdam

Hallo lente! Welkom voorjaar! Oh zo heerlijk. Het zonnetje schijnt en de krokusjes en narcissen bloeien al in de parken en groenstroken. Echt een fijne tijd om op stap te gaan. Waarheen? Hier wat leuke tips!

Toffe meivakantie en zomerkampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige meivakantie en zomerkampen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief