
Badmintonvereniging A’dam
Wil jij ook spelen bij de grootste badminton vereniging in het centrum van Amsterdam? 6+
Wist je dan badminton een van de snelste sporten is? Dat zou je niet denken, maar een shuttle gaat veel sneller dan een tennisbal en omdat deze niet stuitert moet je er nog sneller bij zijn! Het is best makkelijk te leren en je speelt al snel een partijtje!
BVA kenmerkt zich door de fanatieke leden die op een sportieve en gezellige manier zo goed mogelijk willen worden in het spelletje. De sfeer op de club is fanatiek en tegelijkertijd ontspannen.
Lid worden van de jeugdafdeling is mogelijk voor alle kinderen van 6 tot 18 jaar. Tijdens de speeluren van de junioren wordt er constant toezicht gehouden door een trainer of trainster.
Verder is er steeds een algemene begeleider aanwezig, waar ouders en kinderen terecht kunnen voor vragen en informatie. Het speelseizoen loopt van eind augustus tot eind mei, zie voor exacte speeldata de site.
Zin om ook te komen badmintonnen? Je kunt ook eerst een proefles meedoen! Neem snel een kijkje op de site!
BVA
Lizzy Ansinghstraat 88
1072 RD Amsterdam
Openingstijden
Zie de site.Prijs
Junioren € 125 contributiegeld.Toon op kaart
Meer inspiratie


Schaatslessen Jaap Eden
Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!
DAT! School
DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 4 jaar!
Gitaarles Amsterdam
Jonge gitaristen opgelet! Bij Gitaarles Amsterdam leer je de fijne kneepjes van het muziekvak.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.
14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)
Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!