Badmintonvereniging A’dam
Wil jij ook spelen bij de grootste badminton vereniging in het centrum van Amsterdam? 6+
Wist je dan badminton een van de snelste sporten is? Dat zou je niet denken, maar een shuttle gaat veel sneller dan een tennisbal en omdat deze niet stuitert moet je er nog sneller bij zijn! Het is best makkelijk te leren en je speelt al snel een partijtje!
BVA kenmerkt zich door de fanatieke leden die op een sportieve en gezellige manier zo goed mogelijk willen worden in het spelletje. De sfeer op de club is fanatiek en tegelijkertijd ontspannen.
Lid worden van de jeugdafdeling is mogelijk voor alle kinderen van 6 tot 18 jaar. Tijdens de speeluren van de junioren wordt er constant toezicht gehouden door een trainer of trainster.
Verder is er steeds een algemene begeleider aanwezig, waar ouders en kinderen terecht kunnen voor vragen en informatie. Het speelseizoen loopt van eind augustus tot eind mei, zie voor exacte speeldata de site.
Zin om ook te komen badmintonnen? Je kunt ook eerst een proefles meedoen! Neem snel een kijkje op de site!
BVA
Lizzy Ansinghstraat 88
1072 RD Amsterdam
Openingstijden
Zie de site.Prijs
Junioren € 125 contributiegeld.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN een superleuk Kidsproof uitje!
3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!
In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.
5x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 5 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.