
Badmintonvereniging A’dam
Wil jij ook spelen bij de grootste badminton vereniging in het centrum van Amsterdam? 6+
Wist je dan badminton een van de snelste sporten is? Dat zou je niet denken, maar een shuttle gaat veel sneller dan een tennisbal en omdat deze niet stuitert moet je er nog sneller bij zijn! Het is best makkelijk te leren en je speelt al snel een partijtje!
BVA kenmerkt zich door de fanatieke leden die op een sportieve en gezellige manier zo goed mogelijk willen worden in het spelletje. De sfeer op de club is fanatiek en tegelijkertijd ontspannen.
Lid worden van de jeugdafdeling is mogelijk voor alle kinderen van 6 tot 18 jaar. Tijdens de speeluren van de junioren wordt er constant toezicht gehouden door een trainer of trainster.
Verder is er steeds een algemene begeleider aanwezig, waar ouders en kinderen terecht kunnen voor vragen en informatie. Het speelseizoen loopt van eind augustus tot eind mei, zie voor exacte speeldata de site.
Zin om ook te komen badmintonnen? Je kunt ook eerst een proefles meedoen! Neem snel een kijkje op de site!
BVA
Lizzy Ansinghstraat 88
1072 RD Amsterdam
Openingstijden
Zie de site.Prijs
Junioren € 125 contributiegeld.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!
Als je van Bambi, van Frozen en de Kleine Zeemeermin houdt, hou je zeker ook van deze nieuwe film De IJsbeerprins. Een magisch verhaal vol prachtige muziek en adembenemende landschappen. Nu in de bioscoop!
Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV
Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.
30x meivakantie uitjes in en om Amsterdam
Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...