Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bootje huren in Amsterdam

Ontdek Amsterdam vanaf de grachten, mét leuke activiteiten voor de kinderen!

Bij het familiebedrijf Canal Motorboats huur je een privé boot in het centrum van Amsterdam. Je vaart direct de bekendste grachten op zoals de Herengracht, Keizersgracht en Prinsengracht.

Je mag zelf varen, je hebt geen vaarbewijs nodig! Er is keuze uit 2 elektrische boten: de blauwe boot of de groene boot. De groene boot heeft plek voor 7 personen en is te besturen door middel van een helmstok. De blauwe boot heeft plek voor 8 personen en is te besturen door middel van een stuurwiel.

Een leuke activiteit doen tijdens het varen door Amsterdam? Dat kan! Denk hierbij aan een leuke speurtocht of plastic vissen. Zo zijn de kids lekker bezig. 

Verder krijgen de kinderen zwemvesten en zijn er comfortabele kussens en dekens aanwezig. Met de vaarkaart kun je je eigen route uitstippelen. 

Meer weten of boeken? Klik op de roze button!

Tip: check de uitagenda voor leuke uitjes in elke vakantie!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Canal Motorboats

Zandhoek 22

1013 KT Amsterdam

Openingstijden Dagelijks van 10:00 tot 21:00 uur
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Canal Motorboats

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Meivakantie in Het Scheepvaartmuseum

Ontdek, speel en ga op avontuur tussen schepen, verhalen en zeehelden in het Het Scheepvaartmuseum

Meivakantie bij Move Amsterdam

Deze meivakantie staat het Move Lab in het teken van de nieuwste technieken. Kom langs voor een workshop!

Meivakantie in het Joods Museum en Joods Museum junior

Deze vakantie kunnen kinderen bakken en knutselen in het Joods Museum junior

Nieuw bij Art Zoo in de meivakantie

Laat je betoveren door dierenkunst en ontdek een bijzondere nieuwe tentoonstelling in hartje Amsterdam!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken

Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.

40x meivakantie uitjes in en om Amsterdam

Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!

Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!

Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief