
Balletschool
Deze balletschool biedt kinderen vanaf 3 jaar klassiek ballet en streetdance aan. Iets voor jou?
Vanaf drie jaar kunnen jongens en meisjes ‘balletlessen’ bij de Chassé Dance Studio’s volgen.
Balletlessen natuurlijk tussen aanhalingstekens, want het zal duidelijk zijn dat voor een driejarige, ballettechniek helemaal niet belangrijk is. In deze lessen besteden ze vooral aandacht aan het dansen op en herkennen van diverse soorten muziek, ruimtegebruik, samenwerking, improvisatie en fantasie. Ongemerkt komen zij op verhalende en fantasierijke wijze in aanraking met klassiek ballet.
In de kleuter- en kinderlessen wordt goed rekening gehouden met wat voor het jonge kind prettig en belangrijk is om in een balletles te leren. De leerlingen leren hun fantasie, muzikaal, ruimte- en vormgevoel ontwikkelen. Zij leren hun dans- en bewegingsmogelijkheden kennen en te vergroten
De kinderen krijgen echter wel een basis voor de later te leren ballettechniek. Zo krijgen zij spierversterkende en houdingcorrigerende oefeningen en ervaren zij alle elementen van een dans- en balletles. Vanaf ongeveer 6/7 jaar starten de leerlingen met ballettechniek zoals hij er uiteindelijk uit gaat zien.
Ook is er vanaf die leeftijd de mogelijkheid om te kiezen tussen Klassiek ballet, Moderne dans en Urban streetdance
Kijk op de site voor meer informatie over de verschillende stromingen. Ook leuk zijn de foto’s voor een impressie van de lessen! Klik via onderstaande button door.
Chassé Dance Studio’s/ Balletschool de Toverfluit
Chasséstraat 64
1057 JJ Amsterdam
Openingstijden
Zie de site voor het lesrooster.Prijs
1 les van een half uur €35,50 per maand. Kijk op de site voor het gehele overzicht.Proefles: €10,-
Mail direct
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
30x meivakantie uitjes in en om Amsterdam
Lekkerrrrr meivakantie wat wil je nog meer? Nou super leuke uitjes natuurlijk. Waar je kids én jij blij van worden. Wij hebben weer een fijn rijtje verzameld voor je...
Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!
Als je van Bambi, van Frozen en de Kleine Zeemeermin houdt, hou je zeker ook van deze nieuwe film De IJsbeerprins. Een magisch verhaal vol prachtige muziek en adembenemende landschappen. Nu in de bioscoop!
Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV
Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.