Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Junior Chocolade Speurtocht

Kom langs in de fabriek van Chocolatemakers en ontdek alles over deze lekkernij!

Échte chocolade maken betekent voor Chocolatemakers bewust, duurzaam met hoge kwaliteit, en zo weinig mogelijk afval werken. Hier hebben ze alle stappen, van de cacaoboon tot chocoladereep, in eigen hand! Ze denken zelf over alles na, zelfs over de inkt op de verpakkingen. Dit betekent een super milieuvriendelijk proces.

Kinderen kunnen de chocoladefabriek ontdekken met de speciale Junior Chocolade Speurtocht. In ca. 1,5 speuren ze door de ruimten vol met machines en cacaobonen. De begeleider kan de kids af en toe een handje helpen. 

Tof! Alle deelnemers ontvangen 1 reep chocolade aan het eind van de speurtocht.

Doen jullie mee? Meer info vind je via de roze websitebutton!

Tip: Combineer je uitje met één van de andere activiteiten in Amsterdam.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Chocolatemakers

Radarweg 32A

1042 AA Amsterdam

Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Chocolatemakers

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Yanasei (6+)

Een fantasievolle en kleurrijke reis met livezang en Surinaamse muziek in ITA!

Workshop Van Gogh Museum

Bijna elke woensdag & zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum met diverse thema's

Voorstelling: Oceaan van dromen

Deze zintuiglijke concertvoorstelling van Poolse kunstenaars is eenmalig te zien bij Black Cat Theatre!

Ambacht in Beeld Festival

Ervaar zelf hoe het voelt om iets moois met je handen te maken tijdens deze elfde editie!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Glaskunst ontdekken bij Museum JAN

Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!

14x familieconcerten in Het Concertgebouw (2+)

Gierende gitaren, tinkelende toetsen en swingende saxofoons klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober

Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief