Cityfans
Verken de stad tijdens een spannend speuravontuur voor het hele gezin!
Op zoek naar een originele activiteit met je kinderen tijdens de meivakantie, Paasdagen, Koningsdag of een andere vrije middag? Speel een buitenspel en verander de stad in een interactieve speurtocht! Los puzzels op, scoor punten en ontdek verborgen verhalen en unieke plekken.
Ga op ontdekkingstocht met een van de stadsspellen of de mobielgeleide scavenger hunts en avonturen! Luister naar leuke feitjes, boeiende geschiedenis en handige insider tips.
Kinderen vanaf 8 jaar kunnen bijvoorbeeld op ontdekkingstocht met Peter Pan door Amsterdam. Of vanaf 5 jaar met Cupcake dwalen door de historische stad.
Cityfans is beschikbaar in Amsterdam en veel andere steden. En in het Nederlands en Engels! De spellen kunnen op elk moment en op elke dag gespeeld worden. Kies jullie ideale datum en ga op avontuur.
Waar gaan jullie op onderzoek? Alle locaties check je via de roze websitebutton!
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.
6x Natuurspeeltuinen in Amsterdam
Hoe fijn dat er in Amsterdam 6 toffe natuurspeeltuinen zijn waar kids na school en in het weekend lekker kunnen uitrazen! Dus, hup, oude kleren aan en op naar een van deze speeltuinen in de natuur.