Kleine Sheku en het dierenorkest (4+)
Kom meedromen tijdens deze kleutervoorstelling in Het Concertgebouw!
Een kleurrijke kleutervoorstelling met de beroemde cellist Sheku Kanneh-Mason geïnspireerd op zijn eigen kinderboek, met musici van het Concertgebouworkest in de Kleine Zaal.
Sheku maakt al zijn hele leven muziek. Als hij op zijn cello speelt, droomt hij weg en gebeuren er de meest wonderlijke dingen. Alles om hem heen maakt ineens muziek en om hem heen zit een heel dierenorkest! Kom meedromen in de Kleine Zaal tijdens deze kleutervoorstelling geïnspireerd op het boek van de beroemde cellist Sheku Kanneh-Mason. Voor kinderen van ongeveer 4 tot en met 6 jaar.
Tekst en regie: Lotte van Dijck.
Meer info over deze voorstelling vind je via de roze websitebutton!
Data:
- zaterdag 19 december 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Het Concertgebouw
Concertgebouwplein 10
1071 LN Amsterdam
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Speuren door de Westzijde op Open Monumentendag
Volg de Kinderroute Westzijde Zaandam tijdens Open Monumentendag 2026!
Groove Beest Familieconcert: The Soul of Gospel in het BIMHUIS
Een interactieve gospeljam vol energie, ritme en plezier in het BIMHUIS!
Workshops Van Gogh Museum
Op zaterdag zijn er toffe kinderworkshops in het Van Gogh Museum! (6-12 jaar)Blogs & inspiratie
Alle blogs
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!
Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur.