Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Peuterdans bij Danza

Kids vanaf 2,5 jaar leren hier op speelse wijze de beginselen van klassiek ballet. Plezier staat voorop!

Peuterdans bij DanzaStudio is een introductie in de wereld van ballet, bedoeld voor kids vanaf 2,5 jaar.

In de lessen leer je spelenderwijs de beginselen van ballet. Je fantasie wordt geprikkeld, je motoriek en coordinatie ook! Maar het belangrijkste is natuurlijk dat je met plezier leert bewegen op muziek!

Er zijn verschillende locaties waar de les wordt gegeven.

Een proefles is mogelijk!

Maartje Prince en haar man Sabrino zijn allebei zelf professionele dansers en geven samen les. Zo hoef je niet bang te zijn dan je te weinig aandacht krijgt bij bijvoorbeeld een moeilijke oefening!

Heb je nu al zin om je tutu aan te trekken? Klik dan snel door om naar de site te gaan van DanzaStudio door op de paarse button te klikken!

DanzaStudio

Openingstijden De lestijden verschillen per dag en per locatie, kijk op de site voor meer informatie.
Prijs € 160 per termijn van 5 maanden, proefles € 8
Mail direct

Mail direct naar DanzaStudio

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Zeilclub (8+)

Maak kennis met zeilen tijdens de zeilclub op de dinsdag of zondag bij Sport4kidz!

Lekker sporten bij Little Star Fitness

Fitness, circus, dansen, cheerleaden, sporten: Little Star Fitness biedt lekker actieve sportprogramma's.

The Little Gym

Bij The Little Gym komen kinderen tot bloei met de actieve programma's voor kids van 0 tot 12 jaar!

Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!

Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf

Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.

Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren

Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....

Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest

Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!

Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader

Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief