De Kinderparade
Theaterfestival de Parade is weer in Amsterdam. Met heel veel kinderactiviteiten!
Het rondreizende theaterfestival vindt ook dit jaar weer plaats op het Paradeterrein in Amsterdam.
Kinderparade
Iedere dag is er een uitgebreide KinderParade. De kids kunnen komen timmeren en schilderen, zweven in de Zweef, swingen met de kinderbands en zelf poffertjes bakken. En er is nog veel meer leuks!
De kosten verschillen per voorstelling.
De Parade is dit jaar van 25 juli t/m 10 augustus 2025.
Kijk voor alle informatie op de link naar website via de roze button.
Leuke tips in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!
De Kinderparade is van 26 juli t/m 10 augustus iedere dag vanaf 14 uur.
Stichting Mobile Arts
Martin Luther Kingpark
1079 Amsterdam
Openingstijden
25 juli t/m 10 augustus 2025Prijs
Zie websiteMeer inspiratie
6x nieuwe, winterse familiefilms bij Pathé
Beleef een warme bioscoopervaring met je kids: met Wicked, Bluey, Spongebob en andere winterse toppers.
Kerstvakantie in Het Scheepvaartmuseum
Ontdek, speel en geniet deze kerstvakantie in het museum vol verhalen over zee, mode en avontuur!
Kerstvakantie in Eye
Kom tijdens de feestdagen naar Eye Filmmuseum voor een filmisch dagje uit in kerstsfeer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x schaatsen in Amsterdam
Lekker zwieren over het ijs? Met deze schaatsbanen in Amsterdam en Amstelveen kom je helemaal in winterse sferen! Haal je eigen ijzers weer uit de kast of huur ze op locatie. Extra leuk met warme choco toe!
Waarom we trots mogen zijn op Amsterdam!
We bezochten Amsterdam in Motion en waren onder de indruk van onze eigen stad
Alle sprankelende kerstvakantie uitjes in Amsterdam
Hoera kerstvakantie! Overal lampjes en kerstbomen en heerlijk die vrije dagen! Lekker samen zijn, leuke dingen doen met je familie en vrienden Hieronder vind je allerlei leuke tips om er op uit te gaan. We wensen iedereen fijne feestdagen en een heel mooi 2026!