Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Liedjestovenaar

Een liedjesworkshop waarin je samen met de liedjestovenaar speelt met tempo, toonhoogte en improvisatie!

De Liedjestovenaar neemt haar melodica, kleine keyboard, ukulele of gitaar mee naar een workshop, afhankelijk van de leeftijd van de kinderen.

Liedjes met veel gebaren worden accapella gedaan, zodat de liedjestovenaar goed de bewegingen en ritme’s kan aangeven.

Je kunt de Liedjestovenaar vragen op de buitenschoolse opvang, crèche of tijdens je feestje!

Op de site staat per leeftijdscategorie wat de inhoud van de workshop is. Klik via onderstaande button door naar de site.

De Liedjestovenaar

Openingstijden Neem via het formulier op de website contact op met De Liedjestovenaar om een afspraak te maken.
Prijs Tussen de €30,00 en €50,00.

Meer inspiratie

Kinderfeestje: Apenkooien & Lasergamen

2 Activiteiten, 1 geweldig feestje! Apenkooien + Lasergamen, volledig verzorgd bij jou in de buurt.

Onvergetelijk VR kinderfeestje bij The Park Playground

Zet de VR-bril op en stap een compleet andere wereld binnen bij The Park Playground in Amsterdam!

Graffiti kinderfeestje

Super vet feestje van Graffitifun! Maak met je vriendjes een graffiti schilderij! Thuis of op locatie.

Bowlen, Lasergamen en Minigolf op je kinderfeestje

Bij Aloha vier je een tof verjaardagsfeestje en kun je èn Bowlen èn Lasergamen èn Minigolf spelen!

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dit is zo leuk: Move Lab met het hele gezin

Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops

Wij maakten onze eigen muizenmeubeltjes in Het Muizenhuis

Op zoek naar een creatief uitje met kinderen voor in het weekend? Dan is de inloopworkshop bij Het Muizenhuis Amsterdam echt een aanrader. Onze Kidsproof reporter Janneke volgde met haar twee dochters (6 en 8 jaar) een workshop. En dat valt goed in de smaak. Lees hier haar verhaal.

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!