De Speelsloot
Een speelsloot voor de allerkleinsten en een strand voor wat oudere kinderen!
In Recreatiegebied De Hoge Dijk ligt recreatieplas De Speelsloot. Dit is een speelsloot voor de allerkleinsten. Ontspan hier in en rondom het water en geniet van de zon.
Er is ook een strand voor de wat oudere kinderen! In het voorjaar wordt er een ballenlijn uitgelegd om aan te geven waar het water dieper wordt. Er is geen toezicht in en op het water, dus je moet zelf goed opletten!
Er zijn toiletten aanwezig en op zonnige dagen staat er een ijscocar.
Recreatiegebied De Hoge Dijk is onderdeel van Groengebied Amstelland.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: meld je ook aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof Amsterdam!
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Nieuw
Meivakantie in Wereldmuseum Amsterdam
Ontdek een wereld vol verhalen met interactieve activiteiten tijdens de meivakantie in Wereldmuseum!
Bounce Valley
Een fantastisch luchtkussenpark voor uitjes en feestjes in Aalsmeer!
Prehistoric Planet: Dinosaurs bij Fabrique des Lumières
Stap in een overweldigende wereld vol levensgrote dinosauriërs bij Fabrique des Lumières!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo top is deze nieuwe mega bioscoop in Amsterdam!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Amsterdam, weer of geen weer? Deze nieuwe Vue bioscoop in de Houthavens is er zo één waar jullie samen echt van genieten. Wij gingen testen… en geloof me, dit is geen standaard bioscoopbezoek.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!