De Speelsloot
Een speelsloot voor de allerkleinsten en een strand voor wat oudere kinderen!
In Recreatiegebied De Hoge Dijk ligt recreatieplas De Speelsloot. Dit is een speelsloot voor de allerkleinsten. Ontspan hier in en rondom het water en geniet van de zon.
Er is ook een strand voor de wat oudere kinderen! In het voorjaar wordt er een ballenlijn uitgelegd om aan te geven waar het water dieper wordt. Er is geen toezicht in en op het water, dus je moet zelf goed opletten!
Er zijn toiletten aanwezig en op zonnige dagen staat er een ijscocar.
Recreatiegebied De Hoge Dijk is onderdeel van Groengebied Amstelland.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: meld je ook aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof Amsterdam!
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Rijksmuseum familiemaand
Ontdek de verhalen van het Rijksmuseum in de familiemaand. Welk verhaal komen jullie ontdekken?
Kom naar WOPL! in de herfstvakantie
Donkere herfstdagen? Bij WOPL! in Amsterdam-Zuid beleef je samen een avontuur, lekker warm en droog!
Herfstvakantie bij Escapehood escaperoom voor gezinnen en tieners
Duik samen in een spannend puzzel avontuur! Redden jullie het op tijd?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!
Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur.
Probeer het uit: Move Lab met het hele gezin
Move Lab Kids Expo: nu ook leuk voor kids vanaf 4 jaar. Lees hier alles en bekijk de herfstvakantie workshops
Familiemaand in het Rijksmuseum
Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Duik met de hele familie in de verhalen van het museum. Toegang t/m 18 jaar is gratis.