Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Tulp

Een keer wat anders? Kom lunchen of lekker borrelen bij de Tulp in de Pijp!

Welkom bij de Tulp, Amsterdams gezelligste tuin van huis!

Hier is je lunch of diner net even anders. Want naast de heerlijke salades, tosti’s en broodjes (bijvoorbeeld met geroosterde kippendij of gerookte zalm), kun je hier ook een ‘plank’ bestellen. 

Deze plank staat vol met verschillende gerechtjes. Ideaal voor een uitgebreide borrel, een vullende lunch of late night snack! 

Kies voor de plank met chicken wings, spare ribs en nachos. Of ga je voor de falafel, gewokte bimi en geitenkaaspoffertjes?

Het kleurrijk terras en het interieur met jungle thema maakt de Tulp ook gezellig en leuk voor kids! Verder kunnen de kids heerlijk schommelen op de veranda en worden er op zondag vaak leuke kinderactiviteiten georganiseerd. 

Klik voor meer informatie op de roze button.
Tip: Opzoek naar leuke uitjes voor het hele gezin? Bekijk de Uitagenda!

de Tulp

Marie Heinekenplein 33

1072 MH Amsterdam

Openingstijden Dinsdag, woensdag, donderdag en zondag: 11.00 - 01.00 uur
Vrijdag en zaterdag: 11.00 - 03.00 uur
Prijs Zie de website voor het hele menu
Mail direct

Mail direct naar de Tulp

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Nieuw

Barbie: The Dream Experience

Dompel je onder in de wereld van Barbie in deze interactieve tentoonstelling in WONDR!

Donald Duck dag en verjaardag van Amsterdam in Stadsarchief

Feestelijke Donald Duck dag, escape games en verjaardagsfeest; er van alles te doen in het Stadarchief!

Black Cat Theatre

Theater voor kinderen vanaf 1 t/m 6 jaar. Speelse, beeldende en muzikale voorstellingen.
Nieuw

Bezoek Art Zoo Museum

Dit wilde museum vol adembenemende dierenkunst zit in een monumentaal grachtenpand!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Alle herfstvakantie uitjes in en om Amsterdam

Noord, Zuid, Oost, West, Zaandam en Amstelveen; werkelijk overal is zo'n tof herfstvakantie programma! Bij de theaters, musea, er zijn workshops en toffe buitenactiviteiten.

Hoeveel dieren leven er in Amsterdam denken jullie?

En welke wonen er allemaal in de grachtengordel? Je ontdekt het hier!

4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam

Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..

Dress to Impress Fong-Leng workshop bij Museum JAN

Ga aan de slag met stoffen en kleuren en ontwerp je eigen outfit! We mochten deze leuke workshop testen, lees hier onze ervaring.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief