De Vondeltuin
Kom langs voor een hapje en een drankje en geniet in de zon in het Vondelpark!
De Vondeltuin is een groot terras gelegen in het meest zuidelijk puntje van het Vondelpark en dat merk je aan de kleurige, zomerse sfeer. Hier ben je buiten in de tuin, waar je ongedwongen kan hangen, drinken, lachen, lezen, of een hapje eten!
Via de site is de menukaart voor zowel de lunch als het diner te bekijken. Daarnaast is er keuze tussen verschillende soorten gebak. Voor de kinderen is er een speciaal kindermenu met o.a. Piraten- en Prinsessenpasta! Ook voor groepen is de Vondeltuin een geschikte locatie.
Kijk voor meer informatie, foto’s en video’s op de website. Klik door via de roze button.
TIP: Neem ook een kijkje in onze Uitagenda. Daar vind je per dag alle activiteiten voor kids in Amsterdam!
De vondeltuin
Vondelpark 7
1075 VR Amsterdam
Openingstijden
Van 1 maart t/m 30 september geopend.Van 1 oktober t/m 30 april is de tuin in winterslaap.
Prijs
Lunch vanaf €3. Diner vanaf ongeveer €9. Kindermenu vanaf €5.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.
Kinder Vrijmarkten op Koningsdag 2026
Koning Willem-Alexander en Koningin Maxima zijn dit jaar in Dokkum met Koningsdag. Wat ga jij doen? Lees hier het overzicht met alle vrijmarkten voor kinderen in Amsterdam!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!